Lyčkopis

Nová tělocvična ožila stolním tenisem

Při příležitosti znovuotevření zrekonstruované tělocvičny na Lyčkově náměstí byl ve středu 7.2. 2018 uspořádán turnaj ve stolním tenise nazvaný Turnaj v Pong Pongu. První část byla pro děti z prvního stupně, rozdělená na dívky a chlapce. Zde se zúčastnilo celkem 14. hráčů. Hrálo se na dva sety, ve skupinách každý s každým, vítězové skupin postoupili do boje o medaile. I když se začínalo chvíli po druhé hodině, nestihlo se odehrát vše včas, a tak někteří hráči museli odejít za jinými povinnostmi a nestihli dokončit turnaj a vyhlášení. Ostatní si však hru užili a odnesli si věcné ceny.

Poté následoval turnaj pro starší. Zúčastnilo se ho šest dětí, které sehrály zápasy systémem každý s každým na tři vítězné sety. Nejdramatičtější byl zápas mezi dvěma borci, Adélou Hutlákovou a Kryštofem Kittlerem, který nakonec v pátém setu skončil 12:10 ve prospěch Kryštofa a nakonec byl právě tím rozhodujícím o prvenství.

Děkujeme tímto za možnost uspořádání turnaje v nové tělocvičně a přejeme si, aby podobných turnajů mohlo být více! Poděkování patří také klukům z klubu za jejich pomoc při pořádání turnaje a hlavně všem zúčastněným za předvedené výkony!

Přidat komentář